Hakkımda

1989 Lüleburgaz doğumluyum. Lüleburgaz Lisesi’nden 2008 yılında mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü İngilizce Lisans programına yerleştim. Çok önemli staj tecrübelerimin ardından 2012 yılında bölümümden onur derecesiyle mezun oldum. O tarihten beridir de gururla Diyetisyenlik mesleğini icra etmekteyim.

Mezun olduktan sonra Çerkezköy’de Özel Optimed Hastanesi ve Çorlu’da Özel Optimed Tıp Merkezinde bir süre çalıştım. Ancak içimdeki akademisyen olma arzusu galip geldi ve 2014 yılında Yüksek Öğretim Kurumu’nun Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı kapsamında Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümüne Araştırma Görevlisi olarak atandım. Daha sonrasında Yüksek Lisans eğitimimi yapmak üzere Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalına görevlendirildim ve 2018 yılına kadar Marmara Üniversitesine Araştırma Görevlisi olarak hizmet ettim.

Yüksek lisans eğitimimi 2017 yılında “Yüzücülerde Bireye Özgü Beslenme Programının Performans Üzerine Etkisinin Belirlenmesi” konulu tez çalışmamla tamamladım ve Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalından yüksek onur  derecesiyle mezun olarak Uzman Diyetisyen ünvanını aldım. Halen aynı anabilim dalında doktora eğitimime devam etmekteyim.

2018 yılından itibaren yuvam kabul ettiğim Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokuluna döndüm ve burada Öğretim Görevlisi olarak “Egzersiz ve Beslenme” ve “Sporcu Beslenmesi” isimli dersleri yürütmekteyim.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s